SAMSUNG LED televizor UE85DU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Crni **MODEL 2024**ID EK000602013
SAMSUNG LED televizor UE85DU7172UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Crni **MODEL 2024**ID: EK000602013
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.399,00 KM
Dijagonala: 85"/216 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | 4K Upscaling tehnologija | Q-Symphony tehnologija |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3-side bezelless design | 4K Upscaling | Accessibility (Voice Guide / Low Vision Support / Hearing Impaired Support / Motion Impaired Support) | AI Energy Mode | Apple Airplay 2 | Bixby | ConnectShare | Q-Symphony | Contrast Enhancer | Crystal Display | Alexa | Eco Sensor | Gaming Hub | Filmmaker Mode | HDR Gaming Interest Group (HGiG) | Mega Contrast | Motion Blur Reduction | Motion Xcelerator | Multi View | NFT | Prime Video | PurColor | Samsung Daily+ | Samsung Health | Samsung TV Plus | Samsung Workspace | SmartThings Hub | Tap View | UHD Dimming | Voice command |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Težina | 32.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1088.4 x 1901.2 x 61.4 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1132.3 x 1901.2 x 359 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 85"/216 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |