SAMSUNG LED televizor UE75CU7102KXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Titan Gray **MODEL 2023**ID EK000559920
SAMSUNG LED televizor UE75CU7102KXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal 4K procesor, PurColor tehnologija, Titan Gray **MODEL 2023**ID: EK000559920
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.299,00 KM
Dijagonala: 75"/190 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | Crystal 4K procesor | PurColor tehnologija |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 4K Upscaling | Alexa | Auto Game Mode | Bixby | Brightness Detection | ConnectShare | ConnecTime | Contrast Enhancer | Eco Sensor | Filmmaker mode | Gaming Hub | HDR Gaming Interest Group (HGiG) | HealthTap | Learn TV Remote / Learn Menu Screen | Mega Contrast | Motion Blur Reduction | Motion Xcelerator | NFT (Nifty Gateway | La Collection | Art Token | Picture Clarity | PurColor | Tap View | TV Plus | Universal Guide | V-Chip |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 30.8 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 958.2 mm x 1673.2 mm x 59.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1047.9.8 mm x 1673.2 mm x 341.1 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |