SAMSUNG LED televizor UE65AU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, CrniID EK000466861
SAMSUNG LED televizor UE65AU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, CrniID: EK000466861
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.405,00 KM
Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen 6.0 | Filmmaker mode | Netflix, Youtube |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Dizajn bez okvira s tri strane | Q-Symphony tehnologija | Motion Xcelerator | Crystal 4K procesor | PurColor tehnologija | PQI (indeks kvalitete slike): 2000 | HDR 10+ | HLG (Hybrid Log Gamma) | Micro Dimming: UHD zatamnjenje | Filmmaker Mode (FMM) | Adaptive Sound tehnologija | Dolby Digital Plus | Podrška za aplikaciju SmartThings | Tap View | Mobitel na TV – zrcaljenje, DLNA | EPG | ConnectShare™ (USB 2.0) | MBR Support | IPv6 Support |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 20.6 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 830.3 mm x 1449.4 mm x 59.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 906.6 mm x 1449.4 mm x 282.1 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A+ |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |
