Elit LED televizor L-5021UHDTS2, 4K Ultra HD, Smart TV, Android 9.0, DVB-T/T2/C/S/S2/HEVC H.265ID EK000406027
Elit LED televizor L-5021UHDTS2, 4K Ultra HD, Smart TV, Android 9.0, DVB-T/T2/C/S/S2/HEVC H.265ID: EK000406027
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 899,00 KM
Dijagonala: 50"/140 cm | 4K HD Ready | Smart TV - Android OS | Dolby Sound System | Youtube, Netflix | |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
5 GODINA GARANCIJE
Ne propusti priliku i ostvari dodatne 3 godine garancije na ELIT TV. Za ostvarivanje dodatne 3 godine garancije potrebno je da svoj televizor registruješ. Za registraciju klikni OVDJE.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Elit |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Dolby Sound System | Tuner: DVB-T/T2/C/S/S2/HEVC H.265 | Android 9.0, DDR 1GB/ FLASH 8 GB | Dolby Sound System |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |