SAMSUNG QLED televizor QE75Q65TAUXXH, 4K, Dual LED, Smart, model 2020ID EK000326424
SAMSUNG QLED televizor QE75Q65TAUXXH, 4K, Dual LED, Smart, model 2020ID: EK000326424
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 3.299,00 KM
Samsung QLED televizor 75Q65TAUXXH | 190 cm dijagonala | 50 Herza zaslon
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Tamno Siva |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Vrsta display-a | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Dijagonala | 75"/190 cm |