SAMSUNG LED televizor 43TU8072, Crystal Ultra HD, Smart, model 2020ID EK000311824
SAMSUNG LED televizor 43TU8072, Crystal Ultra HD, Smart, model 2020ID: EK000311824
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 999,00 KM
43" (109 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, Wi-Fi, UHD Engine, PQI 2100, HDR10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH zvučnici, Tiezen 5.0, Mirroring, DLNA, Bluetooth...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
43" (109 cm), LED, UHD 4K, Smart TV, Wi-Fi, UHD Engine, PQI 2100, HDR10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming, Dolby Digital Plus, 2CH zvučnici, Tiezen 5.0, Mirroring, DLNA, Bluetooth Audio, 3x HDMI, 2x USB, Design: New Bezel less (3 sided), daljinski TM2050A, Bluetooth Remote, Digital Assistant
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 43"/109 cm |