Gorenje sušilica DE8BID EK000229826
Gorenje sušilica DE8BID: EK000229826
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 879,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | B |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije | 561 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 145 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | A |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 16 |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Ne |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće (AutoDry) | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 62.5 cm |
| Neto težina | 39.3 kg |
| Bruto težina | 41.2 kg |