Electrolux sušilica EW6D283DEID EK000784749
Electrolux sušilica EW6D283DEID: EK000784749
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
- Cijena
- 1.199,00 KM
Electrolux sušilica EW6D283DE | Energetska klasa: D | Kapacitet: 8 kg | Tip sušilice: Kondenzacijska sa toplotnom pumpom | Širina x Visina x Dubina: 59,6 x 85 x 63,8 cm
Saznaj više
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije uz online prijavu
Kupovinom Electrolux ugradbenog aparata, štednjaka, perilice posuđa, mašine za veš, sušilice, perilice-sušilice, frižidera ili zamrzivača, ostvarujete pravo na produženu garanciju od 3 godine.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na ovom linku.
| Brand | Electrolux |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | D |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska s toplinskom pumpom |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije | 119 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 169 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | C |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 12 |
| Program jednostavnog peglanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 63.8 cm |