Samsung perilica-sušilica WD12TP34DSX/S7ID EK000526944
Samsung perilica-sušilica WD12TP34DSX/S7ID: EK000526944
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.699,00 KM
Samsung | WD12TP34DSX/S7 mašina za pranje i sušenje | Energetska klasa: F | Kapacitet pranja: 12 kg | Kapacitet sušenja: 8 kg | Broj obrtaja: 1400 | Dimenzije (VxŠxD): 85 x 60 x 65 |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Energetska klasa perilice sušilice | F |
| Energetska klasa perilice | A |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Kapacitet pranja | 12 kg |
| Potrošnja električne energije pri pranju i sušenju (na 100 ciklusa) | 487 kWh |
| Potrošnja električne energije pri pranju (na 100 ciklusa) | 54 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja i sušenja | 110 l |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja | 57 l |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Broj programa | 24 |
| Parni program | Da |
| Program brzog pranja | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Neto težina | 82 kg |
| Bruto težina | 84 kg |