Samsung pećnica NV7B4430ZAB/U3ID EK000591754
Samsung pećnica NV7B4430ZAB/U3ID: EK000591754
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.685,00 KM
Samsung pećnica NV7B4430ZAB/U3 | Tip pećnice: Ventilatorska | Način čišćenja: Piroliza | Zapremina: 76 l
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 76 l |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Display | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 41 kg |