Samsung mašina za veš WW90T534DAE1S7ID EK000633788
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 999,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine komercijalne garancije uz online registraciju
Samsung nudi ukupno 5 godina komercijalne garancije (2 godine osnovne + 3 godine dodatne), uz obaveznu online registraciju kupljenog uređaja.
Registracija se vrši na stranici www.samsungproduzenagarancija.ba.
Tokom registracije potrebno je priložiti snimak ekrana recenzije proizvoda ostavljene na www.samsung.com/ba, kao i fotografiju fiskalnog računa i serijskog broja uređaja.
Snimak ekrana recenzije je obavezan i mora biti postavljen u za to predviđeno polje tokom registracije.
Registracije bez priloženog dokaza o recenziji smatraju se neuspješnim i ne ostvaruju pravo na dodatne 3 godine garancije. Detaljne uslove možete pogledati ovdje.
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Broj programa | 22 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 69 kg |