LG mašina za veš F4WR510SBWID EK000580201
LG mašina za veš F4WR510SBWID: EK000580201
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.199,00 KM
- Cijena
- 949,00 KM
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
!!!BLIC AKCIJAAAA!!!
Ne propustite BLIC AKCIJU kućanskih aparata sa popustima do 35% Akcija traje u periodu 03.04.-06.04.2026 u 09:00h Cijelu ponudu pogledaj ovdje
| Brand | LG |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Kapacitet pranja | 10 kg |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 56.5 cm |
| Neto težina | 69 kg |
| Bruto težina | 70.5 kg |