Bosch mašina za veš WGG244Z5BYID EK000682423
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.629,00 KM
- Cijena
- 1.369,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine garancije na Bosch aparate
Ako u periodu od 1. aprila do 31. augusta 2026. kupite i registrujete Bosch mašinu za veš, perilicu-sušilicu, samostojeći frižider ili zamrzivač, poklonit ćemo Vam dodatne 3 godine garancije.
Uslov za dobivanje produžene garancije je registracija aparata u roku od 30 dana nakon kupovine na web stranici www.bosch-promocije.ba.
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Mašina za veš |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 65 l |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 58.8 cm |
| Neto težina | 70.7 kg |