Samsung perilica posuđa DW60M6070IB/ETID EK000531667
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 1.629,00 KM
- Cijena
- 1.235,00 KM
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2 + 3 godine komercijalne garancije uz online registraciju
Samsung nudi ukupno 5 godina komercijalne garancije (2 godine osnovne + 3 godine dodatne), uz obaveznu online registraciju kupljenog uređaja.
Registracija se vrši na stranici www.samsungproduzenagarancija.ba.
Tokom registracije potrebno je priložiti snimak ekrana recenzije proizvoda ostavljene na www.samsung.com/ba, kao i fotografiju fiskalnog računa i serijskog broja uređaja.
Snimak ekrana recenzije je obavezan i mora biti postavljen u za to predviđeno polje tokom registracije.
Registracije bez priloženog dokaza o recenziji smatraju se neuspješnim i ne ostvaruju pravo na dodatne 3 godine garancije. Detaljne uslove možete pogledati ovdje.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Samsung |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 10.5 l |
| Buka (dB) | 44 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 7 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Ne |
| Indikator soli | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 59.8 cm |
| Neto težina | 44.5 kg |
| Bruto težina | 50 kg |