Gorenje perilica posuđa GI642E90ID EK000577250
Gorenje perilica posuđa GI642E90ID: EK000577250
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 819,00 KM
Gorenje perilica posuđa GI642E90 | Energetska klasa: E | Buka: 47 dB | Postavljanje proizvoda: Djelomično ugradbena | Dimenzije (ŠxVxD): 59,8 cm x 81,6 cm x 57,5 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Garancija | 5 god |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | E |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 47 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Intenzivni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Aquastop | Da |
| Visina | 81.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 57.5 cm |
| Neto težina | 30 kg |
| Bruto težina | 32 kg |