VIVAX HOME napa CHO-60CHA070A XID EK000401667
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 199,00 KM
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
VIVAX kuhinjske nape , tradicionalnog izgleda, upotpunjuju dizajn vaše kuhinje i stvaraju pravo kulinarsko iskustvo u vašem domu ! Štedite energiju uz našu napu sa visokom energetskom klasom. Motor jake usisne snage koji izvlaći sav dim i masnoću iz kuhanja u vašoj kuhinji, kako bi zaštitili svoju obitelj od ne zdravih mirisa.
Kuhinjska napa, Snaga motora: 70 W, Brzine motora: 3, Napajanje / Ukupna snaga: 71 W, Minimalna / Maksimalna razina buke: 58 dB / 63 dB, Klasa energetske učinkovitosti: A, Vanjski izgled / Kontrole: Nehrđajući čelik / Kromirane Tipke, Tip filtera: Aluminijski filter u 5 slojeva, Bruto / Neto težina: 8.0 kg / 6.5 kg, Dimenzija uređaja: 595 x 573~940 x 480 mm
Osnovne karakteristike
Vrsta: dimnjak napa - zidna
Broj brzina: 2
Motor (W): 70
Širina (cm): 60
Visina (cm): 57,9
Dubina (cm): 48
Boja: Inox
Ostale karakteristike
Razina buke [dB]: 51
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 21 kWh/annum |
| Buka (dB) | 63 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | A |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | D |
| Broj brzina | 2 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 343 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 185 m3/h |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 99 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 47 cm |
| Neto težina | 6.5 kg |
| Bruto težina | 8 kg |