VIVAX HOME kuhinjska napa CHO-60PT070A BID EK000405178
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 249,00 KM
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Uz kupovinu bilo kojeg VIVAX ugradbenog aparata i jednostavnu registraciju ostvarujete ukupno 5 godina garancije.
Registraciju je potrebno izvršiti u roku od 30 dana od datuma kupovine.
Ugradbena napa teleskopska 60 cm, prednja crna , crno kućište, aluminijski filtar, LED1x2W (kvadratni), energija A, 350m3 / h / 330m3 / h ErP, 56-65dB, motor od 1x70W, promjer za crijevo 150 mm, 600x278-472x228mm
Osnovne karakteristike
Vrsta: Napa ispod elementa
Broj brzina: 2
Motor (W): 70
Širina (cm): 60
Visina (cm): 22.8
Dubina (cm): 47.2
Boja: Crna
Ostale karakteristike
Razina buke [dB]: 51
Energija i potrošnja
Energetski razred (Novo): A
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Tip nape | Ugradbena teleskopska |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 21 kWh/annum |
| Buka (dB) | 63 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 2 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Display | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 22.8 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 47.2 cm |
| Neto težina | 5.9 kg |