Samsung napa NK36M7070VS/URID EK000633784
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.499,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
2 + 3 godine komercijalne garancije uz online registraciju
Samsung nudi ukupno 5 godina komercijalne garancije (2 godine osnovne + 3 godine dodatne), uz obaveznu online registraciju kupljenog uređaja.
Registracija se vrši na stranici www.samsungproduzenagarancija.ba.
Tokom registracije potrebno je priložiti snimak ekrana recenzije proizvoda ostavljene na www.samsung.com/ba, kao i fotografiju fiskalnog računa i serijskog broja uređaja.
Snimak ekrana recenzije je obavezan i mora biti postavljen u za to predviđeno polje tokom registracije.
Registracije bez priloženog dokaza o recenziji smatraju se neuspješnim i ne ostvaruju pravo na dodatne 3 godine garancije. Detaljne uslove možete pogledati ovdje.
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 84 kWh/annum |
| Buka (dB) | 68 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Klasa učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Klasa učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Protok zraka pri maksimalnoj (regularnoj) brzini | 585 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 729 m3/h |
| Display | Da |
| Neto težina | 23.8 kg |
| Bruto težina | 31.3 kg |