Tesla frižider RC3100FMXEID EK000840128
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 899,00 KM
Dostavljamo već od 08.04.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Tesla frižider RC3100FMXE
Tesla RC3100FMXE je moderan frižider sa zamrzivačem kapaciteta 310 litara, idealan za svakodnevne potrebe domaćinstva. Zahvaljujući Total No Frost tehnologiji, nema leda ni potrebe za odmrzavanjem, dok inverter kompresor osigurava tiši rad i manju potrošnju energije. Metal Cooling održava stabilnu temperaturu, a funkcije Super hlađenje i Super zamrzavanje brzo hlade i čuvaju svježinu namirnica. Uz dodatni alarm za otvorena vrata, ovaj model pruža sigurnost i praktičnost u svakodnevnoj upotrebi.
Total No Frost
Total No Frost je funkcija koja se zasniva na cirkulaciji hladnog vazduha, smanjuje nivo vlažnosti i sprečava nakupljanje mraza na hrani u frižideru i leda na zidovima zamrzivača. Odeljci za hlađenje i zamrzavanje imaju odvojen protok vazduha, pa je mešanje mirisa između odeljaka sprečeno. Za razliku od konvencionalnih sistema, Total No Frost hladi brže obe odvojene jedinice.
Metal cooling
Metal Cooling tehnologija akumulira i održava željenu temperaturu unutar frižidera. Oplata od metalne ploče, duž zadnje strane, pomaže u održavanju konstantne temperature u frižideru. Nezavisnim kontrolisanjem temperature odeljka za svežu hranu, jedinica održava visoku energetsku efikasnost, uz brže hlađenje i viši nivo vlažnosti, tako da se prirodna vlaga u hrani duže čuva.
Inverter
Inverter kompresor je deo frižidera koji radi promenljivom brzinom, koju podešava u zavisnosti od spoljne temperature i unutrašnjeg opterećenja frižidera. Ovakvim radom, Inverter Compressor omogućava da uređaj radi izuzetno tiho, obezbeđujući neometano hlađenje uz smanjenje temperaturnih oscilacija i smanjenje potrošnje električne energije, dok je radni vek znatno produžen u odnosu na konvencionalni motor.
Super hlađenje
Želite da pića koja ste upravo stavili u frižider brzo budu hladna? Bez brige – naša korisna opcija super hlađenja postaraće se za to da ona budu spremna tačno na vreme za važnu utakmicu ili omiljeni film.
Super zamrzavanje
Koristite opciju super zamrzavanja kada stavljate hranu u zamrzivač: ova opcija pomaže da se različite namirnice zamrznu još brže, tako da svi potrebni nutrijenti ostanu netaknuti.
Alarm na vratima
Ukoliko ostavite vrata frižidera otvorena duže nego što je preporučeno, oglasiće se zvučni signal, podsećajući vas da ih zatvorite i sprečite topao vazduh da podigne unutrašnju temperaturu.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Tesla |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 310 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 224 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 86 l |
| Potrošnja električne energije | 235 kWh/annum |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 188 cm |
| Širina | 61 cm |
| Dubina | 59.5 cm |
| Neto težina | 60 kg |
| Bruto težina | 67 kg |