Samsung frižider RS65DG5403B1EOID EK000628010
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.849,00 KM
- Cijena
- 2.439,00 KM
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
2 + 3 godine komercijalne garancije uz online registraciju
Samsung nudi ukupno 5 godina komercijalne garancije (2 godine osnovne + 3 godine dodatne), uz obaveznu online registraciju kupljenog uređaja.
Registracija se vrši na stranici www.samsungproduzenagarancija.ba.
Tokom registracije potrebno je priložiti snimak ekrana recenzije proizvoda ostavljene na www.samsung.com/ba, kao i fotografiju fiskalnog računa i serijskog broja uređaja.
Snimak ekrana recenzije je obavezan i mora biti postavljen u za to predviđeno polje tokom registracije.
Registracije bez priloženog dokaza o recenziji smatraju se neuspješnim i ne ostvaruju pravo na dodatne 3 godine garancije. Detaljne uslove možete pogledati ovdje.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2+3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 635 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 417 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 218 l |
| Potrošnja električne energije | 345 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 178 cm |
| Širina | 91.2 cm |
| Neto težina | 112 kg |
| Bruto težina | 119 kg |