Hisense frižider RS818N4TIEID EK000693593
Hisense frižider RS818N4TIEID: EK000693593
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- 2.399,00 KM
- Cijena
- 2.149,00 KM
Hisense frižider RS818N4TIE | Energetska klasa: E | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: No Frost | Ukupni volumen: 632 l | Širina x Visina x Dubina: 91 cm x 179 cm x 73 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 godina sigurnosti uz Hisense
Sigurni u kvalitet Hisense aparata – obezbijedili smo produženu garanciju za vaš aparat, ukoliko se registrujete na vrijeme.
Hisense Frižideri: Ostvarite 5 godina garancije na frižidere, uključujući automatsku registraciju za 10-ogodišnju garanciju Inverter Kompresora za modele koji imaju Inverter kompresor. Registracija unutar 8 sedmica od kupovine.
Hisense Mašine za pranje i sušenje veša: Uživajte 5 godina garancije, uključujući automatsku registraciju za 10-ogodišnju garanciju Inverter motora za modele koji imaju Inverter motor. Registracija unutar 8 sedmica od kupovine.
Popunite obrazac na linku i na mail ćete dobiti certifikat produžene garancije.
Važno: Registracija se mora izvršiti u roku od 8 sedmica (56 dana) od datuma kupovine i izdavanja fiskalnog računa.
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Hisense |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 632 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 417 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 215 l |
| Potrošnja električne energije | 346 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| WiFI ugrađen | Da |
| Visina | 179 cm |
| Širina | 91 cm |
| Dubina | 73 cm |
| Neto težina | 118 kg |
| Bruto težina | 128 kg |