SAMSUNG QLED televizor QE75Q60AAUXXH, Quantum Processor Lite 4K, Dual LED, SmartID EK000440256
SAMSUNG QLED televizor QE75Q60AAUXXH, Quantum Processor Lite 4K, Dual LED, SmartID: EK000440256
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.800,00 KM
Dijagonala: 75"/190 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | Quantum Dot tehnologija | Dual LED tehnologija |
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 20.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 960 mm x 1676.7 mm x 26.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1005.5 mm x 1676.7 mm x 340.4 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | F |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Daljinski upravljač | SMART |