SAMSUNG QLED televizor QE65Q80DATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Direct Full Array, NQ4 AI Gen2 Processor, Quantum HDR+, SilverID EK000678509
SAMSUNG QLED televizor QE65Q80DATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Direct Full Array, NQ4 AI Gen2 Processor, Quantum HDR+, SilverID: EK000678509
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.999,00 KM
SAMSUNG QLED televizor QE65Q80DATXXH | Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV Tizen OS - Direct Full Array | NQ4 AI Gen2 Processor | Quantum Dot tehnologija |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Contrast - Direct Full Array | 4K AI Upscaling | Premium UHD dimming | Motion Xcelerator 120Hz | Alexa | Ambient Mode+ | FreeSync Premium Pro | Slim look | Support for impaired motor skills | Hearing loss support | Support for low vision | Experience with multiple devices |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 22.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 829.3 x 1446.5 x 46.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 891.3 x 1446.5 x 285.7 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2CS2 x 2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |