SAMSUNG QLED televizor QE65Q80AATXXH, 4K Ultra HD, Smart, Quantum 4K procesor, Direct Full Array 8x, Carbon SilverID EK000416325
SAMSUNG QLED televizor QE65Q80AATXXH, 4K Ultra HD, Smart, Quantum 4K procesor, Direct Full Array 8x, Carbon SilverID: EK000416325
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.959,00 KM
Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen 6.0 | Direct Full Array 8x | Osvježenje slike: 120 Hz |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 24.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 829.8 mm x 1446.5 mm x 54.7 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 905.7 mm x 1446.5 mm x 289.1 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | IPS |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 1 kom |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |