SAMSUNG QLED televizor QE65Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID EK000732798
SAMSUNG QLED televizor QE65Q7FAAUXXH, 4K Ultra HD, Vision AI Smart TV, Q4 AI Processor, One UI Tizen, CrniID: EK000732798
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.899,00 KM
SAMSUNG QLED televizor QE65Q7FAAUXXH | Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | Kvantni HDR | Q4 AI Procesor
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 17.1 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |