SAMSUNG Neo QLED televizor QE65QN85DBTXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen2 Procesor, Kvantna Matrix tehnologija, VRR 100 Hz, Motion Xcelerator 120Hz, SilverID EK000678518
SAMSUNG Neo QLED televizor QE65QN85DBTXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen2 Procesor, Kvantna Matrix tehnologija, VRR 100 Hz, Motion Xcelerator 120Hz, SilverID: EK000678518
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.799,00 KM
SAMSUNG Neo QLED televizor QE65QN85DBTXXH | Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD TV - 100 Hz | Smart TV - Tizen OS | Quantum Dot tehnologija | Motion Xcelerator 120Hz |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Srebrna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | AI Auto Game Mode | 3-side Bezelless Design | 4K AI Upscaling | Accessibility (TalkBack / Improved Visibility / Assisted Hearing / Remote Control Adjustment) | Adaptive Picture (Optimized / Eye Comfort) | AI Image Quality Optimization | Alexa | Ambient Mode+ | AMD FreeSync Premium Pro | Apple AirPlay | Auto HDR Remastering | Bixby | ConnectShare | Contrast Enhancer Pro | Dynamic Black EQ | Eco Sensor | Expert Calibration | Far-Field Voice Interaction | HDR Brightness Optimizer | Filmmaker Mode | Gaming Hub (market-dependent) | Game Motion Plus | HDR Gaming Interest Group (HGiG) | Hue Sync (Lighting sold separately) | MagicScreen+ | MiniMap Zoom | Motion Blur Reduction (MBR) | Motion Xcelerator 120Hz | Matter | MultiView | Neo Quantum HDR | NFT | Quantum Matrix Technology | Real Depth Enhancer | Professional Calibration | Pantone Validated | Pantone SkinTone Validated | Samsung Daily+ | Samsung Gaming Hub | Samsung Health | Samsung Knox | Samsung Now+ | Samsung TV Plus | Smart Calibration (Basic) | SmartThings | Super Ultrawide GameView & Game Bar | Tap View | Supreme UHD Dimming | Wide Viewing Angle |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 23.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 829.5 x 1446.5 x 46.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 890.0 x 1446.5 x 258.8 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | QLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |