SAMSUNG Neo QLED televizor QE65QN70FAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, Quantum Mini LED, NQ4 AI Gen2 Procesor, Motion Xcelerator 144Hz, CrniID EK000732788
SAMSUNG Neo QLED televizor QE65QN70FAUXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Tizen™, Quantum Mini LED, NQ4 AI Gen2 Procesor, Motion Xcelerator 144Hz, CrniID: EK000732788
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.699,00 KM
SAMSUNG Neo QLED televizor QE65QN70FAUXXH | Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD | Tizen™ AI Smart TV | Stopa osvježavanja 100Hz (Do 144Hz) | NQ4 AI Gen2 Procesor
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 21.8 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Da |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |