Samsung Neo QLED televizor QE50QN90AATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Neo Quantum 4K procesor, Quantum HDR 32x, CrniID EK000453333
Samsung Neo QLED televizor QE50QN90AATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Neo Quantum 4K procesor, Quantum HDR 32x, CrniID: EK000453333
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.059,00 KM
Dijagonala: 50"/127 cm | 4K Ultra HD | Smart TV - Tizen OS | Quantum Matrix Technology | Motion Xcelerator Turbo+ |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 100% Color Volume with Quantum Dot | 360 Camera Support | 360 Video Player | 4K AI Upscaling | Adaptive Picture | Alexa | Ambient Mode+ | AMD FreeSync Premium Pro | Auto Motion Plus | Bixby | Brightness/Color Detection | Contrast Enhancer | Digital Clean View | Eco Sensor | Expert Calibration | Filmmaker Mode | Motion Xcelerator Turbo+ | MultiView | Natural Mode Support | Quantum Matrix Technology | PC on TV | PVR | Samsung Health | Ultimate UHD Dimming | Wide Viewing Angle |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 14 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 644.9 mm x 1114 mm x 26.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 708.9 mm x 1114 mm x 222.6 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 40 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 1 kom |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 50"/127 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |