SAMSUNG LED televizor UE43TU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, CrniID EK000467150
SAMSUNG LED televizor UE43TU7092UXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, Crystal Processor 4K, CrniID: EK000467150
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 779,00 KM
Dijagonala: 43"/109 | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | Crystal Procesor 4K | Netflix, Youtube |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Crystal Display ekran | Crystal 4K procesor | 4K rezolucija | HDR tehnologija | PQI (indeks kvalitete slike): 2000 | Mega Kontrast | Micro Dimming: UHD zatamnjenje | Dolby Digital Plus | Mobitel na TV – ogledanje, DLNA | Ultratanak okvir | Podrška za USB HID |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 8.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 558.4 mm x 963 mm x 59.2 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 627.3 mm x 963 mm x 192.5 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A+ |
| Operativni sistem | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |