SAMSUNG LED televizor 50TU7022, Crystal Ultra HD, Smart, model 2020ID EK000371182
SAMSUNG LED televizor 50TU7022, Crystal Ultra HD, Smart, model 2020ID: EK000371182
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 849,00 KM
Dijagonala: 50"/127 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | Crystal Procesor 4K | Netflix, Youtube |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
SAMSUNG LED TV 50TU7022KXXH, UHD (3840x2160), 50“ (127 cm), SMART OS: Tizen, Screen mirroring, HDR, Bluetooth, 2x HDMI, 1x USB, Crystal processor 4k, PQI 2000, HLG, Mega contrast, UHD Dimming, DVB-T2/C
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Tizen |
| TV tuner | DVB-T2/C |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| HOTEL MODE | Basic |
| HDMI 1.4 | 2 kom |
| Dijagonala | 50"/127 cm |