LG QNED televizor 75QNED86A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 25 (Re:New Program), α8 AI Processor Gen2, 120Hz VRR, LG ThinQ, Magični daljinski, CrniID EK000839729
LG QNED televizor 75QNED86A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, WebOS 25 (Re:New Program), α8 AI Processor Gen2, 120Hz VRR, LG ThinQ, Magični daljinski, CrniID: EK000839729
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.699,00 KM
- Cijena
- 2.299,90 KM
Dostavljamo već od 10.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Ne |
| VESA standard | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 1677mm x 965mm x 30 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1677mm x 1042/994mm x 370mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Energetska klasa | E |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |