LG QNED televizor 75QNED80A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS 25, HDR10/HLG, α7 AI procesor 4K Gen8, Local Dimming, CrniID EK000743841
LG QNED televizor 75QNED80A3A, 4K Ultra HD, Smart TV, webOS 25, HDR10/HLG, α7 AI procesor 4K Gen8, Local Dimming, CrniID: EK000743841
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- 2.599,00 KM
- Cijena
- 1.999,90 KM
LG QNED televizor 75QNED80A3A | Dijagonala: 75"/190 cm 4K Ultra HD | webOS 25 | Local Dimming | HDR10/HLG | AI Chatbot, Picture/Sound Wizard |
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | LG |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Ne |
| VESA standard | 400 x 300 |
| (V x Š x D) bez postolja | 96,5 cm x 167,7 cm x 3,09 cm |
| (V x Š x D) s postoljem | 103,2 cm x 167,7 cm x 35,9 cm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Energetska klasa | G |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| CI+ | Da |