Hisense ULED televizor 55U8HQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA OS, Quantum Dot Colour, 120Hz Ultra Motion **MODEL 2022**ID EK000527233
Hisense ULED televizor 55U8HQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA OS, Quantum Dot Colour, 120Hz Ultra Motion **MODEL 2022**ID: EK000527233
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD | Smart TV - VIDAA U6.0 OS | Garancija: 2+3 god | 120 Hz | Quantum Dot Colour |
Saznaj više
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | Mini-LED tehnologija | Full Array Local Dimming Pro- Lokalno zatamnjivanje FALD Pro | Preko milijardu nijansi - Quantum Dot Colour | 120Hz Ultra Motion, Sports Mode | IMAX Enhanced, Filmmaker Mode | Ambient Light Adaptive, AI optimizacija slike | Dolby Vision Atmos | Multi-Channel Surround | Game Mode Pro, FreeSync | Glasovna kontrola | Wifi 6, HDMI2.1 | 4K upscaling | Alexa | AMD FreeSync Premium | Disney+ | Filmmaker Mode | IMAX Enhanced | Local Dimming | Netflix | Youtube | Noise Reduction | Prime Video | Ultra Smooth Motion |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Težina | 24.5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 734 mm x 1233 mm x 77 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 784 mm x 1233 mm x 300 mm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 60 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |