Hisense Mini LED televizor 75U6NQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, Full Array Local Dimming, Hi-View Engine with AI Picture, Quantum Dot Colour, Tamno SiviID EK000651583
Hisense Mini LED televizor 75U6NQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, Full Array Local Dimming, Hi-View Engine with AI Picture, Quantum Dot Colour, Tamno SiviID: EK000651583
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
Hisense Mini LED televizor 75U6NQ | Dijagonala: 75"/ 190 cm | 4K Ultra HD - 3840 x 2160 | Smart TV - VIDAA OS | Full Array Local Dimming | Hi-View Engine with AI Picture | |
Saznaj više
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | Mini-LED with Full Array Local Dimming | Hi-View Engine with AI Picture | Quantum Dot Colour | Total HDR Solution | Total Ambient Adaptive | Game Mode Plus | Filmmaker Mode | Dolby Vision | Dolby Atmos | AI Sports Mode | Dynamic Tone Maping | VIDAA Smart TV | Voice Control | Game Bar | EZPlay | Always Connected |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 28.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 960 mm x 1673 mm x 76 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1026 mm x 1673 mm x 313 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | VIDAA |
| Zvuk | 30 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75"/190 cm |
| Digitalni izlaz | Ne |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |