Grundig LED televizor 49GDU7500B, 4K UHD, Smart inter@ctive TV, CrniID EK000339195
Grundig LED televizor 49GDU7500B, 4K UHD, Smart inter@ctive TV, CrniID: EK000339195
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 699,00 KM
Grundig LED televizor 49GDU7500B • Model 2020 • Direct LED BMS 49" ekran • Visoki dinamički raspon (HDR) • IPS 4K Display • Quad Core Processor • HEVC H.265 podrška • DVB-T2/C/S2
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
49GDU7500B
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Grundig |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Quad Core Processor, HEVC H.265 podrška, 900 Hz PPR, 1100 VPI, Dolby Digital, App store za aplikacije, Miracast, Visoki dinamički raspon HDR10/HLG, USB Recording |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Bluetooth | Ne |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | A+ |
| Operativni sistem | SMART TV |
| Zvuk | 20 W |
| Zakretno postolje | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 49"/124 cm |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |