Beko zamrzivač HSM 47530ID EK000577196
Beko zamrzivač HSM 47530ID: EK000577196
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 1.069,00 KM
Beko zamrzivač HSM 47530 | Energetska klasa: F | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Statički | Dimenzije (VxŠxD): 155,5 x 86 × 67,5 cm
Saznaj više
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko zamrzivač HSM 47530
- Samostojeći horizontalni zamrzivač
- Boja: bijela
- Visina: 86 cm
- Širina: 155,5 cm
- Sistem hlađenja: Statički
- Kapacitet: 451 l
- Kapacitet zamrzavanja: 20,4 kg/24 h
- Vreme čuvanja pri prestanku rada: 24 h
- Energetska klasa: F
- Potrošnja energije: 349 kWh/god
- Klimatska klasa: SN-T
- Nivo buke: 40 dB
- Akustična klasa: C
- Tip upravljanja: mehaničko
- LED osvjetljenje
- Napajanje: 220 - 240 V/50 Hz
- Dimenzije ŠxVxD: 1555 x 860 x 675 mm
- Neto/bruto težina: 55,5/60,4 kg
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Horizontalni |
| Ukupni volumen | 451 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 20.4 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 349 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 24 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Da |
| Visina | 86 cm |
| Širina | 155.5 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 55.5 kg |
| Bruto težina | 60.4 kg |