Beko zamrzivač CF316WNID EK000555947
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Dostava širom BiH, unos u stan u Sarajevu ili besplatno lično preuzimanje. Saznajte više o opcijama dostave ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 699,00 KM
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
MinFrost®
Minimalno stvaranje leda
Stvaranje leda u statičkim frižiderima dovodi do slepljivanja hrane, a uređaj troši više energije. Zahvaljujući specijalnom sistemu za upravljanje rashladnim fluidom koji ima MinFrost®, stvaranje leda u zamrzivaču je znatno smanjeno. To znači da se zaleđena hrana bolje čuva i troši se manje električne energije, a vi ćete ređe morati da odleđujete zamrzivač.
Bruto i neto zapremina
Ukupna bruto zapremina 316 L
Total Volume (l) 308 L
Frozen Food Storage Volume (l) 308 L
Osobine zamrzivača
Daily Freezing Capacity (kg/day) 14.4 kg
Dizajn
Vrsta kontrola Elektronska
Vrsta uklapanja Samostojeći
Vrsta ručice na vratima External Handle (OUT)
Boja Bijela
Performanse i potrošnja
Energy Efficiency Class F
Annual Energy Consumption (kWh/year) 293.01
Dnevna potrošnja električne energije na 25 °C 0.77 kWh/dan
Daily Energy Consumption at 32°C (kWh/day) 0.932
Noise Level (dBA) 40 dBA
Climate Class SN-T
Voltage 220 - 240 V
Frekvencija 50 Hz
Noise Emission Class C
Maximum Ambient Temperature Required for Satisfactory Operation (°C) 43
Daily Energy Consumption at 16°C (kWh/day) 0.513
Preservation Time at Power Cut (hours) 36
Frozen Food Storage Volume (l) 308 L
Daily Freezing Capacity (kg/day) 14.4 kg
Dimenzije i težina
Visina 84.5 cm
Širina 112 cm
Dubina 70 cm
Težina 42 kg
Visina ambalaže 88.5 cm
Širina ambalaže 115.6 cm
Dubina ambalaže 74.8 cm
Težina upakovanog uređaja 48 kg
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Horizontalni |
| Ukupni volumen | 308 l |
| Kapacitet zamrzavanja (kg/24h) | 14.4 kg/24h |
| Potrošnja električne energije | 293 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka struje | 36 h |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Ne |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 112 cm |
| Dubina | 70 cm |
| Neto težina | 42 kg |
| Bruto težina | 48 kg |