VOX LED televizor 55A11U672B, 4K Ultra HD, Android, Smart TV, HDR, CrniID EK000521003
VOX LED televizor 55A11U672B, 4K Ultra HD, Android, Smart TV, HDR, CrniID: EK000521003
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 899,00 KM
4K UHD Smart TV 3840 x 2160 Dijagonala ekrana 55" (140cm) Direct LED Android 11 1.07 Billion Colors Dolby Audio Zvučnici 2x8 W R...
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- 4K UHD Smart TV 3840 x 2160
- Dijagonala ekrana 55" (140cm)
- Direct LED
- Android 11
- 1.07 Billion Colors
- Dolby Audio
- Zvučnici 2x8 W RMS
- HDR 10+, HLG, Miracast
- CI+ slot
- Android 11
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Vox |
| Boja | Crna |
| Garancija | 3 god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 15.2 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 1243.9x726.4x88.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1243.9x788.9x270 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 16 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 0 kom |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |