VOX LED televizor 32DIS551B, HD ready 1366 x 768 pix., HEVC H.265, CrniID EK000520998
VOX LED televizor 32DIS551B, HD ready 1366 x 768 pix., HEVC H.265, CrniID: EK000520998
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 219,00 KM
HD Ready 1366 x 768 Dijagonala ekrana 32" (81cm) DVB-T2/C/S2 / H...
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- HD Ready 1366 x 768
- Dijagonala ekrana 32" (81cm)
-
DVB-T2/C/S2 / HEVC H.265
- USB
- CI+ slot
- Basic Hotel Mode
- Odziv slike: 200 CMP
- Zvučnici 2x6W RMS
- Sleep timer
- OSD
- Direct LED
- Dolbi Audio
- HDMIx2, USBx1, CI+, Mini AV, Mini YPbPr, Coaxial Out
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Vox |
| Boja | Crna |
| Garancija | 3 god |
| VESA standard | 75 x 75 |
| Težina | 4.2 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 0 |
| (V x Š x D) s postoljem | 734x480x196 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Ne |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sistem | nema |
| Zvuk | 12 W |
| WiFI ugrađen | Ne |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | NON SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1366 x 768 (HD+) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Da |
| HDR | Ne |
| HDMI 2.1 | 0 kom |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 32"/82 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |