SAMSUNG QLED televizor QE65Q70AATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, 100% Color Volume Quantum Dot, Dynamic Black EQ, 120 Hz, CrniID EK000443464
SAMSUNG QLED televizor QE65Q70AATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, 100% Color Volume Quantum Dot, Dynamic Black EQ, 120 Hz, CrniID: EK000443464
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.259,00 KM
Dijagonala: 65"/165 cm | 4K Ultra HD TV | Smart TV - Tizen OS | 4K AI Upscaling | Game Motion Plus |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 3-side Bezelless Design | 360 Camera Support | 360 Video Player | 4K AI Upscaling | Adaptive Picture | Alexa | Ambient Mode+ | AMD FreeSync Premium Pro | Auto Motion Plus | Bixby | Brightness/Color Detection | Clear Motion | ConnectShare | Contrast Enhancer | Dynamic Black EQ | Far-Field Voice Interaction | Filmmaker Mode | Game Motion Plus | HDR Gaming Interest Group (HGiG) | Light sensor | MBR Support | Mega Contrast | Motion Xcelerator Turbo+ | MultiView | Multiroom Link | Music Wall | Natural Mode Support | PC on TV | Picture-in-Picture | Samsung Health | SmartThings | Ultimate UHD Dimming | TV Plus | Komande glasom | Wide Viewing Angle |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Težina | 20.9 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 833.1 mm x 1452.9 mm x 25.4 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 896.1 mm x 1452.9 mm x 289.56 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Rubno |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 1 kom |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 65"/165 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |