SAMSUNG LED televizor UE32T4002AKXXH, HD Ready 1366 x 768, Color Enhancer tehnologija, CrniID EK000466729
SAMSUNG LED televizor UE32T4002AKXXH, HD Ready 1366 x 768, Color Enhancer tehnologija, CrniID: EK000466729
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 449,00 KM
Dijagonala: 32"/82 cm | HD Ready rezolucija | Dinamički kontrast | Color Enhancer | HDMI: 2 kom |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | Bezgraničan dizajn, s tri strane | Color Enhancer tehnologija | Dinamički kontrast |
| VESA standard | 100 x 100 |
| Težina | 4.1 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 434.7 mm x 719.2 mm x 88.6 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 464.4 mm x 719.2 mm x 166.0 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Ne |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | nema |
| Zvuk | 10 W |
| WiFI ugrađen | Ne |
| TV tuner | DVB-T2/C |
| Tip TV-a | NON SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1366 x 768 (HD+) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Ne |
| HDMI 1.4 | 2 kom |
| Google Assistant | Ne |
| Ethernet ulaz | Ne |
| Dijagonala | 32"/82 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |