Philips LED televizor 39PHS6707/12, HD ready, Smart TV, Android, CrniID EK000423203
Philips LED televizor 39PHS6707/12, HD ready, Smart TV, Android, CrniID: EK000423203
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 489,00 KM
Dijagonala: 39"/99 cm | HD ready rezolucija | Smart TV, Android - OS | DVB-T2/C/S2 | HDMI - 3 kom | Bluetooth |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 5 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 517.1 mm x 890.9 mm x 75.3 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 539.6 mm x 890.9 mm x 191 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 12 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 1366 x 768 (HD+) |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 39 inch/99 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |