TESLA LED televizor 43S905BUS, 4K Ultra HD, Android Premium TV, Smart, CrniID EK000372021
TESLA LED televizor 43S905BUS, 4K Ultra HD, Android Premium TV, Smart, CrniID: EK000372021
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 549,00 KM
Tesla LED televizor 43S905BUS • Model 2020 • 4K UHD LED Android Premium Smart TV • Ugrađen Chromecast • Google Assistant • Google play store • certifikovani Android • Tesla Smart remote • Google si...
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Tesla LED televizor 43S905BUS • Model 2020 • 4K UHD LED Android Premium Smart TV • Ugrađen Chromecast • Google Assistant • Google play store • certifikovani Android • Tesla Smart remote • Google sinhronizacija • DVB-T/T2/C/S/S2
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Tesla |
| Boja | Crna |
| Garancija | 3 god |
| Ostalo | Google play Store, Google play Games,Google play Movies & TV, Google play Music, Chromecast, Google asisstant |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | IPS |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | A |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| Zakretno postolje | Ne |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 1.3 | 3 kom |
| HDMI 1.4 | 3 kom |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 43"/109 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | STANDARD |
| CI+ | Da |