SAMSUNG Neo QLED televizor QE55QN90DATXXH, 4K Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum Matrix tehnologija, VRR 100Hz, Motion Xcelerator 144Hz, BlackID EK000678517
SAMSUNG Neo QLED televizor QE55QN90DATXXH, 4K Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Quantum Matrix tehnologija, VRR 100Hz, Motion Xcelerator 144Hz, BlackID: EK000678517
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
Recikliraj i uštedi. Pošaljite sliku starog uređaja i ostvarite dodatnih 5% popusta uz promo kod. Saznajte više ovdje.
- Cijena
- 2.799,00 KM
SAMSUNG Neo QLED televizor QE55QN90DATXXH | Dijagonala: 55"/140 cm | 4K Ultra HD TV - 100 Hz | Smart TV - Tizen OS | Quantum Dot tehnologija | Motion Xcelerator 144Hz |
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | NQ4 AI Gen2 Procesor | Neo Quantum HDR | HDR 10+ | 4K AI Upscaling | Quantum Matrix tehnologija | Širok ugao gledanja | Ultimativno UHD zatamnjivanje | Real Depth Enhancer Pro | Motion Xcelerator 144Hz | Expert kalibracija | Filmmaker Mod (FMM) | HDR Brightness Optimizer | AI HDR Remastering | Dolby Atmos | Adaptive Sound Pro | OTS Lite | Q-Symphony | Audio Pre-selektivni Opisnik | Active Voice Amplifier Pro | 360 Audio | Bixby | Far-Field Govorna Interakcija | Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) | SmartThings | Multi-View funkcija | Ambient Mod | NFT | Apple AirPlay | Daily+ | Auto Game Mod (ALLM) | Game Motion Plus | Dynamic Black EQ | VRR | Surround zvuk | Super Ultra Široki pregled igranja | Mini Map Zoom | FreeSync Premium Pro | HGiG | Gaming Hub | Neo Slim | Flat look | Ugrađeni POP | EPG | Auto Power Saving |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Težina | 17.7 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 705.6 x 1227.4 x 26.9 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 768.2 x 1227.4 x 237.0 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta display-a | QLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sistem | Tizen |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Kompozitni ulaz | Ne |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 55"/140 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |