Tablet Samsung Galaxy Tab A T295 LTE, SM-T295NZKASEE, crni, 8, 2GB, 32GBID EK000364950
Tablet Samsung Galaxy Tab A T295 LTE, SM-T295NZKASEE, crni, 8, 2GB, 32GBID: EK000364950
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 443,00 KM
Tablet Samsung, 8", TFT, 1280x800, Quad-Core 2.0 GHz, Qualcomm SDM429 Snapdragon 429, Cortex-A53, 2GB RAM, 32GB ROM, Kamera prednja 2,0 Mpix, Kamera stražnja 8,0 Mpix, 4G/LTE,802.11 a/b/g/n/ac, Blu...
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Tablet Samsung, 8", TFT, 1280x800, Quad-Core 2.0 GHz, Qualcomm SDM429 Snapdragon 429, Cortex-A53, 2GB RAM, 32GB ROM, Kamera prednja 2,0 Mpix, Kamera stražnja 8,0 Mpix, 4G/LTE,802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Boja Crna, Type C 1
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | Snapdragon 429 |
| Veličina ekrana | 8 " |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 2 GB |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 800 |
| Vrsta display-a | TFT |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | Micro USB |
| Prednja kamera | 2MP |
| Mobilni podatci | Da |
| Kapacitet baterije | 5100 mAh |
| Interna memorija | 32 GB |