Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 LTE, SM-T225NZAAEUC, 8.7", LTE, 3GB/32GB, siva, tabletID EK000556005
Samsung Galaxy Tab A7 Lite T225 LTE, SM-T225NZAAEUC, 8.7", LTE, 3GB/32GB, siva, tabletID: EK000556005
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 499,00 KM
Samsung Galaxy Tab A7 Lite, Screen 8,7", 3GB RAM, 32GB, LTE, WiFi, microSDXC, Grey, 2 god garancije
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung Galaxy Tab A7 Lite, Screen 8,7", 3GB RAM, 32GB, LTE, WiFi, microSDXC, Grey, 2 god garancije
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | Mediatek MT8768T |
| Veličina ekrana | 8.7 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 3 GB |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 800 |
| Vrsta display-a | IPS/PLS |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 2MP |
| Mobilni podatci | Da |
| Kapacitet baterije | 5100 mAh |
| Interna memorija | 32 GB |