Lenovo Tab M10 (3rd Gen) ZAAF0099RS, 10.1" WiFi+LTE, 4GB/64GB, Storm Grey + Clear Case, tabletID EK000634359
Lenovo Tab M10 (3rd Gen) ZAAF0099RS, 10.1" WiFi+LTE, 4GB/64GB, Storm Grey + Clear Case, tabletID: EK000634359
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 549,00 KM
Lenovo Tab M10 3rd LTE 4/64GB (ZAAF0099RS) sivi tablet 10.1" Octa Core Unisoc T610 4GB 64GB 8Mpx + Clear Case
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Lenovo Tab M10 3rd LTE 4/64GB (ZAAF0099RS) sivi tablet 10.1" Octa Core Unisoc T610 4GB 64GB 8Mpx + Clear Case
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Lenovo |
| Model procesora | Unisoc T610 |
| Veličina ekrana | 10.1 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 1200 x1920 |
| Vrsta display-a | IPS/PLS |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 5100 mAh |
| Interna memorija | 64 GB |