SAMSUNG monitor/TV M7 UHD Smart MoVA, 43, UHD, VA, 300cd/m2, HDR10, HDMI, 60Hz, 5msID EK000623522
SAMSUNG monitor/TV M7 UHD Smart MoVA, 43, UHD, VA, 300cd/m2, HDR10, HDMI, 60Hz, 5msID: EK000623522
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 999,00 KM
Samsung 43" M7 UHD Smart/TV Monitor,VA,3840x2160,60Hz,5ms,300cd,HDMIx2,USBx3-x1 USB-C 65W,Speaker,WiFi5,VESA 200x200,-2.0?(2.0?) ~ 20.0?(2.0?),crna boja
Saznaj više
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Samsung 43" M7 UHD Smart/TV Monitor,VA,3840x2160,60Hz,5ms,300cd,HDMIx2,USBx3-x1 USB-C 65W,Speaker,WiFi5,VESA 200x200,-2.0?(2.0?) ~ 20.0?(2.0?),crna boja
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Veličina ekrana | 43 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | HDR10, Tizen OS, Gaming Hub |