LG monitor 27UL650-W, 4K UHD 3840x2160, 27 IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync, HDR400, HDMI, DP, 60Hz, 5msID EK000407636
LG monitor 27UL650-W, 4K UHD 3840x2160, 27 IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync, HDR400, HDMI, DP, 60Hz, 5msID: EK000407636
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 962,40 KM
LG 27UL650-W monitor | Flat, IPS, 27" | 4K UHD 3840 x 2160 | 5 ms, 60 Hz | AMD FreeSync, HDR400 | HDMI, DP |
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Monitor LG 27",UHD,IPS,5ms,60Hz,AMD FreeSync,HDR400,HDMI,DP,HAS,Pivot,VESA,Srebrna,3 godine garancije
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | LG |
| Veličina ekrana | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 5 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Anti-Glare,AMD FreeSync,HDR400,HAS,Tilt,VESA 100x100mm |