Gigabyte monitor M32U Gaming, 4K UHD 3840 x 2160, 32 IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync premium, Black Equalizer, KVM, HDMI, DP, USB, USB-C, Zvučnici, 144Hz, 1msID EK000538183
Gigabyte monitor M32U Gaming, 4K UHD 3840 x 2160, 32 IPS, 350 cd/m2, AMD FreeSync premium, Black Equalizer, KVM, HDMI, DP, USB, USB-C, Zvučnici, 144Hz, 1msID: EK000538183
Iskoristite mogućnost plaćanja do 24 rate. Pogledajte dostupne načine plaćanja ovdje.
- Cijena
- 1.999,00 KM
Gigabyte MONITOR 32" [M32U], 4K, IPS, 350cd, 144Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, 3xUSB, 1xType-c, Height, Swivel,VESA, Speaker
Saznaj više
Garancija: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 7 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gigabyte MONITOR 32" [M32U], 4K, IPS, 350cd, 144Hz, 1ms, 2xHDMI, DP, 3xUSB, 1xType-c, Height, Swivel,VESA, Speaker
| Tip proizvoda | Monitori |
| Garancija | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Gigabyte |
| Veličina ekrana | 31.5 " |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | AMD FreeSync Premium, Black Equalizer, VESA Display HDR400, KVM Switch, 3x USB, 1x USB-C, HAS, Tilt, VESA 100x100mm |
| Vrsta ekrana | Flat |